تعمیر ایپد

تعمیر ایپد

تعمیر ایپد به صورت تخصصی

ایپد‌ها نیز همانند تبلت‌های دیگر برند‌ها از محصولات محبوب و پر کاربر برند اپل هستند که هرسال مدل‌های متنوعی از آن‌ها تولید و روانه بازار می‌شود. ایپد‌های اپل دارای کیفیت ساختاری و عملکردی بسیار بالایی هستند و عمر طولانی نیز دارند. اگرچه کیفیت آن‌ها بسیار بالا است، ولی گاهی ممکن است به دلیل عوامل و اتفاقات متفاوت دچار اختلال و خراب می‌شوند. ما در نمایندگی اپل تعمیر ایپد را به صورت کاملاً تخصصی انجام می‌دهیم و شما عزیزان می‌توانید در هر زمانی از انواع خدمات تعمیراتی ما بهره‌مند شوید.

در ادامه برخی مشکلات و تعمیرات رایج واحد تعمیرات نمایندگی اپل را برای شما عزیزان مورد بررسی قرار می‌دهیم.

 

انواع تعمیرات نمایندگی:

تعمیر ایپد
انواع تعمیر ایپد

انواع موارد رایج تعمیر ایپد در نمایندگی به شرح زیر می‌باشد:

تعمیر و تعویض صفحه نمایش:

ایپد‌ها تماماً یک صفحه نمایش هوشمند هستند که فاقد هرگونه دکمه‌ای می‌باشند. در نتیجه اصلی‌ترین بخش تشکیل‌دهنده یک آیپد با صفحه نمایش آن است و در صورتی که دچار آسیب‌دیدگی شود، با اختلالات زیادی روبرو خواهد بود. در اکثر شرایط به دلیل وارد شدن فشار و ضربات بیش از حد به ایپد، صفحه نمایش دچار ترک و شکستگی می‌شود. وقتی که صفحه نمایش با مشکل مواجه باشد به خوبی نمی‌توانید از قابلیت‌های تاچ و لمسی دستگاه استفاده کنید و همچنین دستگاه در پردازش تصاویر و ویدیو‌ها با مشکل روبه رو خواهد بود.

در شرایطی که صفحه نمایش آسیب ببینند، معمولاً باید تعویض شوند. تعویض صفحه نمایش باید به صورت کاملا اورجینال و مطابق با مدل دستگاه شما انجام شود و به همین منظور ما در نمایندگی تعمیر ایپد انواع صفحه نمایش دستگاه‌های معیوب را به صورت کاملاً تخصصی و اورجینال تعویض می‌کنیم.

معمولاً صفحه نمایش قابل تعمیر نیستند و در اکثر شرایط باید به طور کامل تعویض شوند. در نتیجه به جای اعتماد به مراکز فرعی تعمیرات ایپد، به نمایندگی تعمیرات اپل اصلی اعتماد کنید تا خیالتان از بابت اورجینال بودن صفحه نمایش تعویضی راحت باشد و دغدغه‌ای از این بابت نداشته باشید.

 

تعمیر و تعویض باتری:

به طور کلی تمام باتری‌های دستگاه‌های هوشمند دارای عمر مفیدی می‌باشند .و در صورتی که این عمر مفید به پایان برسد با اختلالاتی همچون کمبود شارژ، تخلیه ناگهانی شارژ و دیر شارژ شدن دستگاه روبرو خواهید بود.

در شرایطی که شما با مشکلات ذکر شده دست و پنجه نرم کنید، به احتمال زیادی ایراد اصلی از باتری تبلت شما می‌باشد و باید هرچه سریع‌تر آن را تعویض کنید. تعویض باتری نیز باید به صورت کاملاً اورجینال انجام شود .تا در آینده‌ای نزدیک دوباره با اختلالات کمبود و عدم شارژ شدن روبرو نشوید .و همچنین بتوانید همانند روز اول از میزان قابل میزان قابلیت میزان قابلیت شارژ دستگاه خود نهایت استفاده را ببرید. ما در نمایندگی تعمیر ایپد انواع باتری دستگاه‌های مختلف را به صورت کاملاً اورجینال تعویض می‌کنیم. همچنین تمام باتری‌هایی که تعویض می‌شوند. دارای ضمانت نامه‌های مدت دار می‌باشند .و بر این اساس، در صورت بروز هرگونه خرابی و مشکلات ناگهانی مربوط به باتری می‌توانید بسته به ضمانت نامه آن از خدمات تعمیراتی رایگان نمایندگی بهره‌مند شوید.

 

تعمیر و تعویض اسپیکر و میکروفون:

تعمیر ایپد
تعمیر  اسپیکر ایپد

اسپیکر و میکروفون آیپد‌ها نیز گاهی ممکن است دچار خرابی شده و نیاز به تعمیر یا تعویض داشته باشد. ممکن است شما هم در حین پخش فایل‌های صوتی از جمله موسیقی و صدا اختلالاتی از قبیل وجود نویز، خش و مواردی از این قبیل را تجربه کرده باشید. وجود اختلال در هنگام پخش صدا از اسپیکر‌ها به دلیل وجود مشکلات سخت‌افزاری در آن‌ها است .و به همین منظور باید به طور کامل اسپیکر‌های دستگاه شما مورد بررسی‌های دقیق قرار بگیرند. بعد از اینکه دستگاه مورد بررسی قرار گرفت معلوم می‌شود که اسپیکر باید تعویض شود یا تعمیر. معمولاً اسپیکر قابل تعمیر هستند و با تعویض برخی قطعات جزئی در آن‌ها مشکلات به کلی رفع خواهند شد.

این مورد درباره میکروفون‌ها نیز صدق می‌کند. اگر در حین ضبط صدا با آیپد خود نمی‌توانید خروجی مناسبی را دریافت کنید. میکروفون‌تان دچار خرابی شده است. معمولاً میکروفون آیپد‌ها به دلیل وجود گردوخاک و گرفتگی نمی‌توانند خروجی خوبی را به شما تحویل دهد .و در این شرایط باید به طور کامل باز شده و درون آن تمیز شود. همچنین اگر ایراد از بخش‌های درونی میکروفون باشد، باید به طور کامل تعویض شود.

در شرایطی که با اختلالات پخش و ضبط صدا روبرو هستید، می‌توانید به صورت حضوری و یا با یک تماس تلفنی با نمایندگی تعمیر ایپد ارتباط برقرار کنید تا بتوانید از انواع خدمات نمایندگی Apple بهره‌مند شوید.

 

تعویض برد اصلی:

هر آیپد دارای یک برد اصلی می‌باشد که تمام اجزای سخت‌افزاری بر روی آن قرار دارند. می‌توانیم بگوییم که مهم‌ترین بخش یک آیپد برد آن است و در صورتی که هرگونه خرابی جزئی و کلی در آن به وجود بیاید با اختلالات جدی روبرو خواهید شد.

تشخیص خرابی برد کار آسانی نیست به همین منظور برد اصلی باید زیر نظر کارشناسان سخت‌افزار مورد بررسی و ارزیابی قرار بگیرد تا علت و بخش اصلی معیوب شناسایی شود. بعد از اینکه بخش معیوب شناسایی شد گاهی با تعمیر و گاهی با تعویض قطعات جزئی، مشکلات برد حل خواهد شد. خرابی برد پیامد و علائم مشخصی ندارد و ممکن است هر یک از خرابی‌های موجود در آیپد شما به برد ارتباط داشته باشند.

در صورتی که دستگاه خود را به نمایندگی تعمیر ایپد سپردید، دستگاه مورد بررسی قرار می‌گیرد و اگر ایراد از برد باشد، گاهی بخش‌هایی از آن تعمیر و در شرایطی برد اصلی به کلی تعویض خواهد شد.

تعویض قاب آسیب دیده آیپد:

 

علاوه بر صفحه نمایش‌ها، اگر آیپد شما بر روی سطح سفت بیفتد و ضربه شدیدی به آن وارد شود ممکن است قاب اصلی بشکند. قاب‌ها نیز همانند صفحه نمایش قابل تعویض هستند و اگر به هر دلیلی شکسته یا غر شده باشند، بر اساس مدل دستگاه شما در نمایندگی تعمیر ایپد تعویض خواهند شد.

تعمیر و تعویض انواع پورت:

تعمیر ایپد
تعمیر و تعویض پورت ایپد

هر آیپد دارای چند پورت اصلی می‌باشد که از طریق آن‌ها می‌توانید اتصالات خارجی را در دستگاه برقرار کنید. اصلی‌ترین پورت یک آیپد پورت usb است که می‌توانید از طریق آن دستگاه خود را به شارژر متصل کنید. گاهی به دلیل عدم استفاده درست ممکن است بخش‌هایی از این پورت آسیب ببیند و در نتیجه نتوانید دستگاه خود را به درستی شارژ کنید. وقتی که پورت usb خراب شده باشد، در هنگام شارژ دستگاه با قطع و وصل شدن و گاهی کند شارژ شدن روبرو خواهد بود.

یکی دیگر از اصلی‌ترین پورت‌های دستگاه، پورت هندزفری است که از طریق آن می‌توانید با اتصال سیمی هندزفری و هدفون، فایل‌های صوتی مورد نظر خود را گوش دهید. در نتیجه اگر این پورت دچار آسیب دیده شود نیز با قطع و وصل شدن صدا روبرو خواهد بود. البته باید در نظر داشته باشید که همیشه قطع و وصل شدن صدا مربوط به خرابی این پورت نیست و ممکن است سیم هندزفری و هدفون شما قطعی داشته باشد.

اگر با این مشکل روبرو هستید، می‌توانید دستگاه‌تان را به نمایندگی تعمیر ایپد بسپارید تا زیر نظر کارشناسان مجرب و مورد بررسی قرار گیرد. باید بدانید که معمولاً در چنین شرایطی پورت‌ها باید تعویض شوند.

 

رفع مشکلات همگام‌سازی آیپد:

اختلالات مربوط به همگام‌سازی یکی از بدترین مشکلات مربوط به دستگاه‌های دیجیتال از جمله آیپد‌ها هستند. در شرایطی که با مشکلات همگام‌سازی اینترنت مواجه هستید، در ابتدا بهتر است خودتان چاره‌ای برای دستگاه بیندیشید و در صورتی که نتیجه دریافت نکردید، دستگاهتان را نمایندگی تعمیرات آی پد واگذار کنید.

در ابتدا بهتر است از اتصال دستگاه به اینترنت اطمینان کافی حاصل کنید و مطمئن شوید که دستگاهتان به طور کامل به اینترنت متصل شده است. بعد از این کار بهتر است پاسخ دهی اینترنت دستگاه را چک کنید. به همین منظور در مرورگر خود عبارتی را سرچ کنید تا ببینید که نتیجه نمایش داده می‌شود یا خیر. همچنین می‌توانید با ورود به شبکه‌های اجتماعی و ارسال پیام به دوستانتان نیز این مورد را امتحان کنید.

اگر همچنان خروجی از اینترنت دریافت نکردید، بهتر است بر اساس اپراتور سیم کارت خود اقدام به دریافت تنظیمات جدید اینترنت نمایید. اگر با انجام انواع تست‌ها و اعمال تنظیمات ذکر شده نتوانستند نتیجه دریافت کنید، در نهایت برای رفع مشکلات مربوط به همگان‌سازی باید به نمایندگی تعمیر ایپد مراجعه کنید تا دستگاه شما در واحد نرم‌افزار نمایندگی مورد بررسی قرار بگیرد.

نحوه بهره‌مندی از خدمات تعمیراتی نمایندگی:

تعمیر ایپد
نمایندگی تعمیر ایپد

در این مقاله به طور کامل شما را با انواع خرابی‌های رایج آیپد‌ها آشنا کردیم. در صورتی که آیپد شما دچار مشکلات نرم‌افزاری و سخت‌افزاری شده است، کافیست با نمایندگی تعمیر ایپد تماس بگیرید و درخواست تعمیرات خود را با کارشناسان مطرح کنید. در نهایت شما می‌توانید به دو صورت مراجعه حضوری و یا سرویس محلی از انواع خدمات تعمیراتی نمایندگی اپل بهره‌مند شوید.

ما در نمایندگی تمام تلاش خود را می‌کنیم تا انواع خدمات مربوط به تعمیرات در سطح کیفی بالا و با قیمتی مناسب به انواع کاربران خود ارائه دهیم.

 

 

 

 

فهرست مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *