تعمیر آیپد

تعمیر آیپد

انواع مشکلات رایج در تعمیر آیپد

اگر شما هم از تبلت‌های اپل و آیفون یا همان آیپد استفاده می‌کنید، می‌دانید که هنگام خراب شدن این وسیله آن را باید به متخصصینی که در نمایندگی هستند تحویل دهید تا به تعمیر آیپد شما بپردازند؛ توجه داشته باشید که این تبلت‌ها نسبت به اکثر تبلت‌های موجود در بازار حساسیت بیشتری دارند و برخی از مشکلات آن‌ها به راحتی قابل تعمیر نیست.

نمایندگی تعمیر آیپد

نمایندگی تعمیر آیپد
نمایندگی تعمیر آیپد

در برخی شهرهای ایران به ویژه‌ تهران، نمایندگی برای تعمیرات این دستگاه پرطرفدار وجود دارد که با خیال راحت می‌توانید آیپد خود را بعد از خرابی به متخصصان این نمایندگی تعمیرات اپل بسپارید.

توجه داشته باشید که برای تعمیر آیپد و گوشی‌های اپل و آیفون که بسیار حساس هستند، نباید به هر تعمیرکاری اعتماد کنید؛ زیرا ممکن آن است آن تعمیرکار مشکلات بیشتری را به مشکل اصلی بیفزاید که نتیجه آن سخت شدن کار شما و بالا رفتن هزینه برطرف کردن خرابی آیپد خواهد بود.

ویژگی‌های مثبت نمایندگی

به طور کلی نمایندگی‌ آیپد و … از نظر تعمیرات نسبت به دیگر تعمیرکارانی که به صورت آزاد این کار را انجام می‌دهند. ویژگی‌های مثبت بیشتری دارد. در ادامه قصد داریم برخی از این ویژ‌گی‌ها را به شما بگوییم.

هزینه پایین تعمیر آیپد در نمایندگی

بدون شک اولین مسئله‌ای که ذهن افراد را برای تعمیر چنین وسایلی درگیر می‌کند، هزینه آن است. با بالا رفتن قیمت گوشی و تبلت‌ها در بازار. هزینه تعمیرات آن‌ها نیز افزایش پیدا کرده و حتی در برخی موارد از قیمت برخی گوشی‌های موبایل نیز بالاتر رفته است.

اگر می‌خواهید آیپدتان با کمترین هزینه ممکن تعمیر شود، طبیعی است که باید به نمایندگی اپل مراجعه کنید؛ زیرا نمایندگی نرخ ثابتی دارد و کاملاً مشخص خواهد بود که برای تعمیرات سخت افزاری و نرم افزاری آیپد، چه هزینه‌ای باید پرداخت شود.

قیمت این تبلت‌ها نسبت به اکثر تبلت‌های اندرویدی بیشتر است و طبیعتا هزینه تعمیر آیپد نیز نسبت به سایر تبلت‌های اندروید بیشتر خواهد بود؛ اما اگر برای تعمیرات چنین دستگاه‌هایی به نمایندگی مراجعه کنید، هزینه شما تا حد نسبتاً زیادی کاهش پیدا خواهد کرد.

کیفیت بالای تعمیرات

 تعمیر آیپد با تخصص بالا
تعمیر آیپد با تخصص بالا

اما از هزینه که عبور کنیم، به کیفیت تعمیر و کار تعمیرکار خواهیم رسید. افراد تعمیرکار در نمایندگی‌ها از نظر دانایی و حرفه بسیار بهتر و کاربلدتر نسبت به تعمیرکاران بیرونی هستند .و بدون شک کیفیت کاری که توسط افراد متخصص در نمایندگی‌ها ارائه می‌شود، بالاتر از سایر تعمیرکاران خواهد بود.

در اکثر موارد اگر آیپد را برای تعمیر به تعمیرکاران جدا از نمایندگی بسپارید. به دلیل در اختیار نداشتن امکانات لازم و در نتیجه رعایت نکردن استانداردهای مورد نیاز برای تعمیر. به احتمال زیاد نمی‌توانند به صورت کامل مشکل را برطرف کنند و امکان دارد هزینه‌هایتان برای تعمیر بیشتر شود.

اما در نمایندگی‌ Apple ، علاوه بر اینکه تعمیرکاران ماهری وجود دارد، امکانات کافی و لازم نیز در اختیار آن‌ها قرار می‌گیرد و همین امر باعث می‌شود که تمام استاندارد‌های لازم برای تعمیر آیپد رعایت شود.

وجود افراد متخصص در نمایندگی

همانطور که در بالا هم گفته شد، تعمیرکاران متخصصی از سراسر ایران در نمایندگی‌ها حضور دارند. کیفیت کاری آن‌ها نسبت به سایر تعمیرکارانی که در مغازه‌های سطح شهر حضور دارند، بسیار بالاتر خواهد بود.

به دلیل وجود افراد متخصص در نمایندگی تعمیر آیپد بدون شک کیفیت کار نیز بالاتر خواهد رفت و به نوعی تضمینی برای سلامت کامل ایپد شما بعد از تعمیرات خواهد بود.

انواع خرابی‌های آیپد

اما از بین خرابی‌های آیپد، تعدادی از آن‌ها بسیار رایج هستند و ممکن است برای شما نیز اتفاق بیوفتد؛ برای مثال، خاموش شدن آیپد و آیفون به صورت خودکار یکی از مشکلاتی است که اکثر کاربران با آن مواجه هستند.

خاموش شدن خودکار آیپدها و انواع گوشی‌های آیفون دلایل مختلفی دارد. اما یکی از اصلی‎ترین دلایل که اول از همه باید بررسی شود، قدرت باتری آن است. در اکثر موارد، ضعفی که در باتری وجود دارد، موجب خاموش شدن خودکار این تبلت‌ها می‌شود.

کند شدن

کند شدن تبلت‌های آیفون و اپل یکی از دلایلی است که افراد دست به تعمیر آیپد خود می‌زنند؛ کند شدن که شامل تاخیراتی در صفحه نمایش و اجرای برنامه‌ها می‌شود، بسیار آزار دهنده خواهد بود و در برخی شرایط ممکن است حافظه گوشی شما را نیز پاک کند.

شما می‌توانید با حذف اپلیکیشن‌هایی که مورد نیازتان نیستند، جلوی کند شدن بیشتر دستگاه را بگیرید. البته توجه داشته باشید که اگر می‌خواهید مشکل به‌صورت دائمی رفع شود. حتماً باید به نمایندگی‌ها مراجعه کنید.

کار نکردن جی پی اس

کار نکردن GPS مشکل دیگری است که برخی کاربران آیپد و آیفون با آن مواجه هستند. این مسئله در برنامه‌های آنلاینی که نیاز به لوکیشن دارند تأثیرات منفی می‌گذارد. برای مثال، شما می‌خواهید از برنامه اسنپ برای جا به جایی استفاده کنید .و اگر جی پی اس آیپد یا آیفون شما کار نکند. مطمئناً نمی‌توانید از خدمات این برنامه به درستی استفاده کنید.

هنگ کردن صفحه نمایش آیپد

 تعمیر صفحه نمایش آیپد
تعمیر صفحه نمایش آیپد

هنگ کردن صفحه نمایش ممکن است برای هر موبایلی به وجود بیاید؛ این مشکل نیز جزء رایج‌ترین مشکلات آیپد به حساب می‌آید و به راحتی نمی‌توان از کنار آن گذشت.

باگ‌های نرم افزاری بیشترین تاثیر را بر روی هنگ کردن صفحه نمایش می‌گذارد .و به همین دلیل است که باید برنامه‌های اضافی و برنامه‌هایی را که نیاز ندارید، از تبلت خود پاک کنید.

البته تقریباً تمامی کاربران برای برطرف کردن این مشکل، تبلت یا گوشی را ری استارت می‌کنند. اما توجه داشته باشید که با ری ستارت کردن مشکل به صورت ریشه‌ای حل نمی‌شود .و بدون شک دوباره با هنگ کردن صفحه نمایش مواجه خواهید شد. برای برطرف کردن این مشکل به صورت ریشه‌ای، حتما به نمایندگی‌های تعمیر آیپد مراجعه کنید.

شارژ نشدن

شارژ نشدن نیز یکی از مشکلات آزار دهنده کاربران آیفون و آیپد به شمار می‌رود. در برخی شرایط، زمانی که شارژر را به گوشی متصل می‌کنید،. باتری آیپد یا گوشی آیفون شارژ نمی‌شود که ممکن است به دلیل ضعف باتری یا مشکلات سخت افزاری دستگاه شما باشد.

از کار افتادن تاچ آیدی

از کار افتادن تاچ آیدی هم مشکل رایج بعدی گوشی‌های آیفون و تبلت‌های آن است؛ معمولاً در گوشی‌ها، تاچ آیدی به دلیل مشکلات و باگ‌های نرم افزاری از کار می‌افتد که شما می‌توانید با مراجعه به نمایندگی‌های تعمیر آیپد و آیفون، این مشکل را با نصب نرم افزارهای مورد نیاز حل کنید.

قطع شدن وای فای

قطع شدن وای فای آیپد و گوشی‌های آیفون نیز مشکل بعدی است که به احتمال زیاد به دلیل باگ‌های نرم افزاری خواهد بود؛ اگر با این مسئله مواجه شدید، حتماً دستگاهتان را به نمایندگی‌های سطح شهر ببرید تا بعد از بررسی توسط متخصصان حاضر در نمایندگی، مشکل قطع شدن وای فای به صورت ریشه‌ای برطرف شود.

مشکلاتی که در بالا گفته شد، فقط بخشی از مشکلات به وجود آمده رایج در آیپد و آیفون است. توجه داشته باشید که اگر به برخی از این مشکلات رسیدگی نکنید .و برای رفع آن‌ها تنبلی کنید، ممکن است دیگر بخش‌های آیپد و گوشیتان درگیر شود که نتیجه‌ای جز ضرر مالی و زمانی در بر نخواهد داشت.

ارائه انواع خدمات تعمیر آیپد

همانطور که در این مقاله گفته شد، می‌توانید برای کاهش هزینه‌ها، دریافت خدمات با کیفیت بالا و بهره گیری از تعمیرکاران ماهر و کاربلد، به نمایندگی‌های تعمیر آیپد مراجعه کنید و دستگاه خود را برای تعمیر به نمایندگی اصلی اپل بسپارید.

 

فهرست مطالب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *